Martina a Tomáš Krskovi a jejich nadační fond

10. prosinec 2014 | 13.06 |

Martina a Tomáš Krskovi a jejich nadační fond

V dnešní době a podmínkách je vzdělání velmi důležité. Možností a druhů studia na vysoké úrovni je čím dál tím více, ale cena, která je s tímto vzděláním spojena, je mnohdy obrovskou překážkou (zahraniční univerzity).

Martina Krsková a Tomáš Krsek a jejich nadační fond chtějí podpořit studium na nejlépe hodnocených univerzitách celého světa, jakými jsou například Cambridge, Harvard a Oxford. Deseti studentům magisterského programu historie, ekonomie, politologie, přírodních věd a technických oborů každým rokem zaplatí jejich studium. Jejich podpora nemá žádnou podmínku, aby se student do budoucna jakýmkoli způsobem zavázal. Cílem tohoto nadačního fondu je dát tu možnost talentovaným lidem svobodného rozhodnutí, kde a jak chtějí studovat a získat velmi potřebnou praxi. Jestliže se tito studenti vrátí do České republiky, tak se určitě stanou obrovským přínosem nás všech a pokud se rozhodnou, že zůstanou v zahraničí, tak mohou dále šířit dobré jméno naší vlasti.

Mladí čeští studenti budou mít díky nadaci Martiny a Tomáše Krskových mnohem jednodušší cestu k tomu, aby se dostali mezi světové odborníky ve svých oborech.

cambridge

Zpět na hlavní stranu blogu

Související články

žádné články nebyly nenalezeny