AJŠA spolupořádá zdarma testování angličtiny napří

1. září 2013 | 11.47 |

AJŠA spolupořádá zdarma testování angličtiny napříč ČR

AJŠA Asociace jazykových škol a agentur ČR v součinnosti s ETS Global a za podpory ACERT a Národního centra Europass ČR pořádá projekt CZECH REPUBLIC SPEAKS ENGLISH. Projekt nabízí zdarma testování anglického jazyka pro širokou veřejnost ve všech krajích České republiky. Testování se účastní vybrané jazykové školy a akademické instituce a je zaštítěno MŠMT ČR.

Projekt CZECH REPUBLIC SPEAKS ENGLISH představuje vůbec první pokus otestovat úroveň znalostí anglického jazyka v České republice. Cílem testování je shromáždit informace o stupni zvládnutí angličtiny u žáků, studentů, zaměstnanců firem a v zásadě všech, kdo se chtějí dozvědět, jak umí anglicky.

Tato celorepubliková iniciativa je založena na uznávaných mezinárodních jazykových zkouškách TOEIC (R) Listening & Reading, TOEIC Bridge (TM) a TOEFL Junior (R), které vytvořila společnost Educational Testing Service (ETS), největší nezávislá organizace zabývající se hodnocením jazykových znalostí a pedagogickými výzkumy. Ta se může pochlubit více než šedesátiletou tradicí, a proto kvalita a spolehlivost uvedených testů odpovídají nejvyšším měřítkům.

Projektu se může zúčastnit široká veřejnost a samotná účast je zdarma. Testování se bude konat ve dnech 25.-30.listopadu 2013 v prostorách autorizovaných jazykových škol a akademických institucí. Uzávěrka přihlášek je 31.října 2013

Proč se zúčastnit?

- Můžete si ověřit svou úroveň znalosti angličtiny.

- Do testování můžete zapojit také své blízké či přátele.

- ZDARMA si můžete vyzkoušet mezinárodně uznávanou jazykovou zkoušku.

- Obdržíte certifikát o účasti v projektu s uvedením dosažené úrovně podle  ERR

- Získáte voucher se slevou na jednu z oficiálních zkoušek. Vybrat si můžete ze tří zkoušek: TOEIC (R) L&R, TOEIC Bridge (TM), TOEFL (R) Junior (TM).

english

Zpět na hlavní stranu blogu